امروزه گشت و گذار در فضای اینستاگرام بسیار زیاد شده و هر روز با پیج های رنگ و لعاب دار روبه‌رو می شوید. به نظر شما مدیریت یک پیج با چه کسی است؟ آیا این موضوع همچنان که به نظر می رسد سهل و بی دغدغه بوده یا سختی های خاص خود را دارد؟ وظایف ادمین اینستاگرام در چه حیطه هایی خلاصه می شود؟

یکی از پردرآمدترین مشاغل امروزی، ادمین اینستاگرام است. در صورتی که یک ادمین به صورت حرفه ای وظایف مدیریت پیج را انجام دهد، کیفیت پیج به صورت قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. قصد داریم در این مقاله از سایت دال نت وب شما را با پاسخ تمامی سوالات بیان شده آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

ادمین معجزه گر ارتقای پیج

در ابتدا و قبل از پرداختن به وظایف ادمین اینستاگرام می خواهیم ادمین را به شما معرفی کنیم. این شخص محتوای پیج اینستاگرام را مدیریت می کند که مدیریت صحیح و کاملا اصولی او می تواند سبب ارتقا و رشد پیج در اینستاگرام شود. قرار دادن محتواهای جدید و به روز در زمان های مناسب توسط ادمین، می تواند اطمینان کاربران را افزایش داده و به این ترتیب بر تعداد آن ها بیافزاید.

 با توجه به گسترش روز از افزون پیج در اینستاگرام، نیاز  به ادمین ها و افرادی که بتوانند محتواهای مناسب را به صورت مرتب در پیج قرار دهند، در حال افزایش است.

وظایف جادویی ادمین برای رشد پیج

وجود پیج با تعداد لایک و کامنت بالا نشان دهنده برخورداری آن پیج از یک ادمین حرفه ای و مسئولیت پذیر است که توانسته  به خوبی از عهده وظایف خود بر بیاید. در ادامه به معرفی برخی از مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام می پردازیم:

 • قرار دادن محتواهای متفاوت و گوناگون اعم از فیلم، عکس و …
 • قرار دادن کپشن متناسب با محتوا
 • پاسخ گویی به موقع و حرفه ای به تمامی کامنت های کاربران
 • گذاشتن استوری
 • حذف کامنت های غیر مرتبط و توهین آمیز
 • پاسخ گویی به تمامی واکنش های کاربران با گذاشتن پست و استوری
 • بالا بردن تعداد فالوورهای واقعی
 • افزایش تعداد بازدید پیج
 • بالا بردن امنیت پیج و پیشگیری از هک شدن آن
 • بالا بردن تعداد لایک و کامنت های پست ها
 • پویاسازی و تغییر به موقع پروفایل
 • خلاق بودن در تولید محتوا
 • استفاده از بهترین و به روز ترین راه های تبلیغ در اینستاگرام
 • تسلط حداقلی به زبان انگلیسی
ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام کیست؟

توضیح چندی از وظایف ادمین

در ادامه مهم‌ترین وظایف یک ادمین اینستاگرام را به تفصیل و به صورت مشروح بررسی می کنیم:

پست و استوری به صورت منظم

یک ادمین حرفه ای و کاربلد باید با قوانین انتشار پست در اینستاگرام به خوبی آشنا باشد. داشتن نظم و ترتیب در قرار دادن پست و استوری یکی از مهم‌ترین نکات موفقیت یک ادمین به شمار می رود. انتخاب بهترین زمان برای انتشار محتوا در اینستاگرام به عوامل متعددی از جمله نوع پیج بستگی دارد و یک ادمین موظف است در زمان مناسب، محتوای مناسب منتشر کند تا پیج به میزان بازدید و ارتقای لازم برسد.

تولید محتوا به صورت حرفه ای

محتواسازی به صورت حرفه ای یکی از مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام به شمار می رود. قرار دادن محتوای یونیک در یک پیج می تواند موفقیت پیج را تضمین کند. این محتوا که شامل عکس، ویدیو و … است باید برای کاربر جذاب باشد. در حقیقت محتواسازی یک کار تخصصی و حرفه ای است و به همین دلیل بسیاری از افراد با  تجربه و متخصص وظیفه طراحی سایت و محتواسازی را بر عهده دارند.

بالا بردن تعداد فالوور

اگرچه امروزه استفاده از فالوورهای فیک بسیار رایج شده است اما باید در نظر داشت که این فالوورها بیشتر از لحاظ نمایشی اهمیت دارند و هیچ گونه تاثیری بر روند ارتقای پیج نخواهند داشت. به همین دلیل افزایش فالوور واقعی یکی از مهم‌ترین نیازهای یک پیج جهت ارتقا و پیشرفت است. ادمین اینستاگرام موظف بوده با استفاده از روش های مختلف تعداد فالوورهای واقعی پیج خود را افزایش دهد. زیرا تنها در این صورت است که یک پیج می تواند رشد و  ارتقا پیدا کند.

افزایش تعداد لایک و کامنت پست ها

یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام بالا بردن تعداد لایک و کامنت توسط فالوورهای واقعی است. یک پیج با تعداد فالوور بالا و تعداد لایک و کامنت های پایین، دارای بازخورد مناسبی نخواهد بود. شما به عنوان ادمین، برای جذب فالوور و افزایش مشارکت و بازخورد پیج خود می توانید چالش های متفاوت و جذاب برگزار کرده و یا محتواهایی متناسب با علاقه کاربران خود ایجاد کنید.

تامین امنیت پیج

حفظ امنیت پیج، یکی دیگر از وظایف مهمی است که ادمین اینستاگرام به عهده دارد. قرار دادن رمزی قوی که امکان هک شدن نداشته باشد و همچنین عدم دسترسی به افراد غیر قابل اعتماد از راه‌های حفظ ایمنی یک پیج به شمار می رود.

ایجاد محتوای خلاقانه

همان طور که گفته شد قرار دادن محتواهای یونیک و جذاب یکی از مهم‌ترین وظایف یک ادمین حرفه ای است. بارگزاری محتواهای تکراری و فیک می تواند ریزش فالوور را به همراه داشته باشد. به همین دلیل نمی توان از تأثیر محتوا بر کیفیت پیج چشم پوشی کرد‌.

قرار دادن مناسب ترین هشتک ها

یکی از مهم‌ترین لازمه های انتشار یک پست، هشتک گذاری مناسب است. هشتک گذاری در واقع برای مشخص کردن گروه های کاری هر پیج به کار می رود و یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات خواهد بود. به واسطه هشتک ها، مخاطبین می توانند شما را پیدا کنند و وارد پیج شما شوند.

مدیریت کردن تبلیغات

انجام تبلیغات یکی از متداول ترین روش‌های کسب درآمد از پیج های اینستاگرام است. ادمین موظف بوده تبلیغاتی متناسب با محتوای پیج قرار دهد و از تبلیغات غیراخلاقی و یا تبلیغاتی با تاثیرات منفی بر روی پیج خودداری کند. زیرا وجود تبلیغات غیر متناسب می تواند ریزش شدید فالوور را به همراه داشته باشد و اعتماد کاربر را به شدت کاهش دهد.

وظایف ادمین

وظایف ادمین

میزان درآمد یک متخصص رشد پیج

اگر میزان درآمد و حقوق یک ادمین برای شما هم سوال است می توانید با این بخش مطلب همراه ما باشید.

میزان وظایف یک ادمین و نوع پیج از عوامل موثر بر میزان حقوق او است. موقعیت جغرافیایی، سطح  کیفی پیج و میزان تبلیغات نیز از عواملی هستند که بر میزان درآمد و حقوق یک ادمین به طور مستقیم و غیر مستقیم تاثیر می گذارند. اما در نهایت میزان تلاش و تعهد به انجام دقیق وظایف است که می تواند تعیین کننده یک درآمد عالی و بی نظیر برای ادمین اینستاگرام باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله به معرفی ادمین اینستاگرام و شرح وظایف او پرداختیم. امروزه بسیاری از کسب و کارها برای رشد کردن  و دیده شدن در اینستاگرام نیاز به کمک گرفتن از افراد متخصص و حرفه ای این حوزه دارند. زیرا تنها در این صورت است که در ذهن کاربران خود نقش خواهند بست.

 اگر شما نیز به دنبال ارتقا و رشد پیج خود یا سئو سایت در مشهد و دیده شدن در میان انبوهی از سایت های کاری هستید، می توانید با مشاورین ما در مجموعه دال نت وب در ارتباط باشید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید. همچنین در پیج اینستاگرام شرکت کلی مطالب مفید و جذاب درباره تولید محتوا، سئو و طراحی سایت قرار داده ایم.

ثبت سفارش و تماس

ثبت سفارش و تماس