آموزش سئو به صورت کاملا کاربردی و پروژه محور

با تکنیک های کلاس های آموزشی ما خودتان سوخت جت پیشرفت کسب و کار خود باشید. ما در دپارتمان آموزش شرکت دیجتال مارکتینگ دال نت وب بر آن شده ایم تا هر آنچه را که تا به حال آموخته ایم را در اختیار جوانان مستعدی قرار دهیم که می خواهند از طریق مشاغل مدرن و نوظهور دنیا به کسب درآمد بپردازند. در همین راستا سه کد دوره آموزشی در زمینه سئو سایت ترتیب داده ایم که به شرح زیر می باشند.

سرفصل های دوره آموزش تولید محتوا برای سایت

طول دوره : 10 ساعته

مدرس: مهندس فهیمه صیاد

با شرکت در این دوره شما می توانید تحت عنوان نویسنده سایت و ایده پرداز شبکه های اجتماعی به کار مشغول شوید. گفتنی است ما در شرکت دال نت وب نیز می توانیم پس از پایان حضور شما در دوره و پشت سر گذاشتن دوره کارآموزی به شما پروژه اعطا نماییم تا شما بتوانید هزینه پرداختی خود بابت حضور در کارگاه را مجدد زنده کنید و در ادامه به کسب درآمد به صورت حرفه ای بپردازید.

آموز

جهت ثبت نام در این دوره آموزشی یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 09941171647 تماس بگیرید.

سرفصل های دوره آموزش سئو مقدماتی

طول دوره : 20 ساعته

مدرس: مهندس فهیمه صیاد

آموزش سئو مقدماتی

آموزش سئو مقدماتی

سرفصل های دوره آموزش سئو پیشرفته

طول دوره : 15 ساعته

مدرس: مهندس فهیمه صیاد

بی شک می توان یکی از پول ساز ترین شاخه های رشته دیجیتال مارکتینگ در دنیا را برای سئوکارانی در نظر گرفت که به مبانی سئو پیشرفته یا تکنیکال تسلط دارند. برای دستیابی به این تسلط ما در شرکت دال نت وب به شما کمک خواهیم کرد. ما با تکیه بر تجربه چندین ساله خود و همگام سازی دانش متخصصین مان با دانش روز دنیا آماده ایم تا سئوکاران جدید را به بازار دیجیتال مارکتینگ کشور مان تقدیم نماییم.

آموزش سئو پیشرفته

آموزش سئو پیشرفته