اگر به دنبال گسترش یک شبکه حرفه ای برای کسب و کار خود هستید باید از لینکدین غافل نشوید. ایجاد صفحه در لینکدین باعث افزایش مشتری های آنلاین شما خواهد شد. با استفاده از راهنمای راه اندازی صفحه لینکدین بیزنسی که در این مقاله از سایت دال نت وب به بیان آن پرداخته ایم، کسب و کار خود را رونق دهید. تا پایان با ما همراه باشید.

لینکدین وسیع ترین شبکه کاری دنیا

لینکدین یک پلتفرم و شبکه اجتماعی بوده که تخصص های گوناگون در آن عضویت دارند و افراد حرفه ای به راحتی با یکدیگر در ارتباط هستند. اشتراک گذاری مهارت ها، برقراری ارتباطات کاری و یافتن مناسب ترین موقعیت های شغلی از جمله مهم‌ترین مزایای این شبکه وسیع اجتماعی برای کسب و کارهای مختلف است. در لینکدین امکان ایجاد یک اکانت شخصی و یا صفحه کاری و بیزینسی وجود دارد. این پلتفرم اجازه راه اندازی یک صفحه اختصاصی را به شرکت های مختلف داده است.

 شرکت ها و سایر مشاغل می توانند در صفحه اختصاصی خود تمامی فعالیت های کاری و بیزینسی خود را با کاربران به اشتراک بگذارند. مخاطبان و کاربران صفحات نیز می توانند اخبار و سایر فعالیت های شرکت های مورد علاقه خود را پیگیری کنند. به این ترتیب شرکت ها می توانند به صورت تدریجی در میان افراد مختلف برند شده و شهرت پیدا نمایند.

 لینکدین به عنوان اولین شبکه اجتماعی است که تمرکز فعالیت خود را بر روی کسب و کارهای مختلف بنا نهاد و این ویژگی به یکی از مهم ترین مزایای رقابتی آن نسبت به سایر شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

نحوه راه اندازی صفحه لینکدین بیزنسی

نحوه راه اندازی صفحه لینکدین بیزنسی

 رونق کسب و کار با لینکدین

با ساخت یک صفحه در مورد کسب و کار خود در لینکدین می توانید تمامی موقعیت ها، برند و انواع محصولات خود را بدون نیاز به استفاده از پروفایل شخصی به دیگران معرفی کنید. با این روش شما می توانید شاهد رونق  و گسترش تجارت خود باشید و به راحتی تمامی خدمات و محصولات شرکت را به گستره وسیعی از کاربران و مخاطبان پلتفرم لینکدین معرفی کنید. به این ترتیب بر تعداد مشتری های آنلاین و غیر حضوری شما افزوده خواهد شد و به تبع آن کسب و کار شما بیشتر دیده می شود و گوی سبقت را از سایر رقبا خواهید ربود.

چگونگی ساخت صفحه بیزنسی شرکت در لینکدین

ساخت صفحه بیزنسی برای کسب و کار در لینکدین، کار بسیار ساده ای است. برای انجام این کار تنها کافی است از راهنمای راه اندازی صفحه لینکدین بیزینسی که در ادامه آماده کرده ایم استفاده کنید:

 • ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
 • گزینه Work و بعد از آن گزینه Create a company page را بزنید.
 • سپس وارد زبانه Company شوید و نوع پیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 • سپس لوگو و جزییات کسب و کار خود را در این صفحه وارد کنید.
 • در قسمتTag Line برای شرکت خود یک شعار تبلیغاتی جذاب بنویسید. از نبودن غلط املایی و تایپی در نوشته های خود مطمئنبنویسید
 • در پایان نیز مراحل احراز هویت خود را کامل کنید و تیک آن را بزنید.
 • سپس می توانید با فشردن دکمه Create page صفحه کامل شده خود را مشاهده کنید.

بهینه سازی صفحه شرکت در لینکدین

حال که با استفاده از راهنمای راه اندازی صفحه لینکدین بیزنسی توانستید برای کسب و کار خود یک صفحه ایجاد کنید، می توانید تنظیمات آن را نیز به بهترین نحو ممکن و به شکلی که قادر باشید بهترین ارتباط را با مشتریان خود برقرار نمایید، تغییر دهید. برای انجام آن به شرح زیر عمل کنید:

 • یک تصویر مناسب و با کیفیت برای کاور صفحه خود انتخاب کنید. این تصویر را متناسب با زمینه کاری خود و در سایز مناسب برگزینید.
 • سپس با زدن دکمه Edit Page جزئیاتی نظیر موقعیت مکانی، فرم تولید مشتری راغب، هشتک ها و سایر اطلاعات جزئی کسب و کار خود را اضافه کنید.
 • در قسمت جزئیات، URL شرکت را نیز وارد کنید.
 • سعی نمایید روزانه و به طور مرتب پست های جدید در صفحه خود قرار دهید و برای کسب و کار خود رهبران تجاری و مخاطبین وفادار بسازید.

لزوم ساخت صفحه بیزنسی در لینکدین

استفاده از پلتفرم لینکدین و بهینه سازی مناسب و صحیح صفحه بیزنسی شرکت در این شبکه می تواند یک موقعیت عالی برای کسب و کار شما و یک ابزار مناسب برای رونق بخشی به آن و سبقت از سایر رقبا باشد. به همین دلیل استفاده از راهنمای راه اندازی صفحه لینکدین بیزنسی یک امر ضروری است. زمانی که صفحه خود را به درستی مدیریت کنید به راحتی می توانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی و باعث بهتر دیده شدن آن در بین سایر کاربران شوید.

 صفحه لینکدین بیزنسی

صفحه لینکدین بیزنسی

مزایای ساخت صفحه بیزنسی در لینکدین

ساخت یک صفحه مخصوص کسب و کار در لینکدین دارای مزایای فراوانی است. مزایای آن به شرح زیر هستند:

 • وجود یک صفحه بیزنسی سبب می شود که بتوانید مدیریت کسب و کار خود را به دیگر کارکنان واگذار کنید.
 • یکی از مزایای مهم این صفحه اجتماعی این است که هر زمان یکی از کاربران لینکدین در مورد کسب و کار شما صحبت کند شما به راحتی متوجه خواهید شد.
 • انتقال اطلاعات کسب و کار به مخاطبان هدفمند، دیگر مزیت استفاده از صفحه در لینکدین است.
 • امکان پین کردن و سنجاق نمودن پیام های مهم در صفحه مربوط به کسب و کار یکی از مزایای ایجاد صفحه در لینکدین است. بدین ترتیب دیگر نگران گم شدن پیام های مهم در بین پست های دیگر نخواهید بود.

نتیجه گیری

داشتن یک صفحه مجزا برای کسب و کار می تواند باعث گسترش و رونق مضاعف آن شود. شما با ساخت یک صفحه بیزنسی در لینکدین قادر خواهید بود به راحتی وظایف مدیریتی را از دوش خود برداشته و به سایر کارکنان واگذار کنید و خود امور مربوط به شبکه سازی و ارتباطات در لینکدین را انجام دهید.

در کنار ساخت صفحات مربوط به کسب و کار، شما می توانید به دنبال طراحی سایت برای بهتر دیده شدن و رونق بخشیدن به تجارت خود استفاده کنید. مشاورین دال نت وب جهت رفع تمامی مشکلات شما در زمینه های طراحی، سئو سایت در مشهد و انجام تبلیغات در شبکه های مختلف اجتماعی به صورت تخصصی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.َ همچنین در پیج اینستاگرام شرکت کلی مطالب مفید و جذاب درباره تولید محتوا، سئو و طراحی سایت قرار داده ایم.

ثبت سفارش و تماس

ثبت سفارش و تماس