تولید محتوا برای سایت و شبکه های اجتماعی برای حضوری پر رنگ در نبرد تبلیغاتی دیجیتالی از نان شب هم واجب تر است.

محتوای خوب لازمه یک سایت یا شبکه اجتماعی یا روزنامه یا مجله است. فرقی ندارد شبکه اطلاع رسانی شما چیست؟ مهم این است که در هر پلتفرمی که بخواهید با هدف اطلاع رسانی یا تبلیغات ورود پیدا کنید بدون محتوا کاری از دستتان بر نمی آید. ما در گروه دیجیتال مارکتینگ دال نت وب از ایده پردازی تا تولید محتوای با کیفیت کنار شما هستیم.

ثبت سفارش و تماس

انواع پروژه های تولید محتوا در دال نت وب

در دنیای دیجیتال مارکتینگ انواع مختلفی محتوا نیاز است. ما در دال نت وب با لیست خدمات زیر در خدمت شما هستیم:

 • تولید محتوای صفحه اصلی سایت
 • تولید محتوای صفحات لندینگ پیج
 • تولید محتوای مقاله برای بخش بلاگ
 • تولید محتوای دسته بندی برای سایت های فروشگاهی
 • تولید محتوای محصول برای سایت های فروشگاهی
 • تولید محتوای رپورتاژ برای تبلیغات سایت
 • تولید محتوای یونیک برای پست و استوری اینستاگرام
 • تولید محتوای یونیک برای  تلگرام
 • تولید محتوای یونیک برای پوسترهای تبلیغات، بیلبورد، استند و ..
 • سناریو برای تولید ویدئو
 • طراحی و گرافیک و تولید محتوای تصویری
 • طراحی کارکتر و تولید محتوای موشن گرافی
 • تولید محتوای صوتی یا پادکست
 • تولید محتوای ویدئویی (تیزر، پست های ویدئویی و ..)

قیمت تولید محتوا در دال نت وب جگونه است؟

قیمت ها در دال نت وب کاملا منطقی و هوشمندانه است. خیالتان از بابت قیمت ها آسوده باشد. ما حواسمان به شما هست.

پکیج های ویژه تولید محتوا سایت در دال نت وب

ما برای اقتصادی تر شدن قیمت ها برای مشتریان مان پکیج های ویژه ای در نظر گرفته ایم. این پکیج ها به شرح زیر است:

قیمت تولید محتوا سایت

قیمت تولید محتوا سایت

محتوای صفحه اصلی سایت

300تومان
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • همراه با راهنمای سئو و بهینه سازی رابط کاربری

محتوای صفحات لندینگ پیج

200تومان
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • همراه با راهنمای سئو و بهینه سازی رابط کاربری

محتوای دسته بندی سایت

100تومان
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • همراه با راهنمای سئو و بهینه سازی سایت

محتوای محصول فروشگاهی

تومان70
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • همراه با راهنمای سئو و پیاده سازی اصول سئو

محتوای مقاله، رپورتاژ و اخبار

100تومان
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • همراه با تصویر، راهنمای سئو، نیم فاصله و ..

محتوای شبکه های اجتماعی

80تومان
 • قیمت به ازای هر کلمه
 • سناریو ضبط ویدئو، محتوای پست اسلایدی، کپشن

پادشاه به شخصی قدرتمند و تاثیر گذار گفته می‌شود که بر یک منطقه حکمرانی می‌کند. درست در سال 1998 بود که بیل گیتس اعلام کرد، محتوا پادشاه قلمروی کسب و کار در موتورهای جستوجو است. در آن زمان به دلیل آن که فعالیت اینترنتی هنوز همگانی نشده بود، هیچکس به اهمیت این سخن طلایی پی نبرد. اما زمان زیادی از این موضوع نگذشت که درخواست سفارش تولید محتوا با آمار عجیبی رو به رو شد.

امروزه کسب و کارها دیگر به سبک گذشته نیست و خب قطعا وقتی بیس و پایه کار تغییر کند، تبلیغات نیز ظاهری دیگر به خود می‌گیرد و به طبع آپدیت می‌شود. کسب کارهای حضوری این روزها جای خود را به کسب و کارهای اینترنتی داده‌ است. اگر از حق نگذریم مزایای فعالیت اینترنتی نیز بسیار بیشتر و باب طبع نسل جدید است.

در کسب کار حضوری برای خرید یک محصول یا استفاده از خدمات یک شرکت نیاز داشتیم تا با سوالات ریز و درشت از کیفیت یک محصول یا نوع فعالیت یک شرکت آگاه شویم. تولید و محتوا در واقع همان توضیح یک محصول و یا فعالیت یک شرکت است. وقتی حرف از پادشاهی تولید و محتوا می‌شود، منظور اهمیت این توضیحات و متن‌هاست. به عبارت دیگر زبان، وسیله‌ی ارتباطی خریدار و فروشنده است تا با ارائه اطلاعات مربوطه بتوان تبلیغ و در مقابل خرید کرد. اما در دنیایی که کسب و کارها اینترنتی شده است، پس برای ارتباط بین خریدار و مشتری و همچنین تبلیغ یک فعالیت نیاز به یک محتوای کامل و در عین حال جذب کننده به شدت حس می‌شود. از طرفی دیگر یکی از روش‌های اصلی دیده شدن در موتورهای جست و جو نوشتن محتوایی یونیک، جذاب و کاربردی است.

اهمیت تولید محتوا در کسب و کار اینترنتی

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی لازم است که با اصول اصلی این کار آشنا شوید. شما برای نشان دادن کسب و کار خود نیاز به یک صفحه یا سایت دارید که فعالیت خود را به نمایش بگذارید. این صفحه درست مانند یک مغازه یا یک دفتر است که نشان دهنده نوع فعالیت و یا خدماتی است که می‌خواهید روی آن مانور دهید. اما گمان نکنید که تنها شما در آن عرصه فعالیت می‌کنید و می‌توانید بتازانید!

بگذارید روشن‌تر حرف بزنیم شما هر کاری که داشته باشید اعم از فعالیت‌های خدماتی، درمانی، فروشگاهی، مذهبی، گردشگری، خبری، سرگرمی، آموزشی و یا علمی تنها نیستید. به عبارت دیگر افراد بسیاری هستند که در همان حوزه فعالیت دارند.

برای عرض اندام در بین فعالیت‌های مشابه خود نیاز است تولید و محتوای جدید و کاربردی کنید. در صورتی که به علم تولید محتوا آگاهی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. زیرا افراد متخصصی هستند که به طور اصولی برای هر موضوعی تولید محتوا انجام می‌دهند. دقت کنید نوشتن و گذاشتن یک محصول کپی یا غیر اصولی به ضرر کسب و کار شما خواهد بود.

دال نت | ما قلب تپنده محتوای ایران هستیم. روی سالها تخصص و تجربه ما حساب کنید.

تولید محتوا برای سایت و اینستاگرام مهارتی است که ما چندین سال است روی آن وقت گذاشته ایم.

تولید محتوا و معرفی انواع آن

تولید محتوا از دو کلمه تشکیل شده و محتوا از نظر لغوی به معنای متن هست و کلمه تولید که قبل از محتوا آورده شده نیز به معنای ایجاد یا به پدید آوردن. تولید محتوا در کنار هم معنای ایجاد و ساخت یک متن یونیک را می‌دهد. اما سوال پیش می‌آید که در این متن‌ها چه چیزی را توضیح می‌دهند؟ در واقع هرچیز را که فکرش کنید.

در این محتوای تولیدی معرفی یک فعالیت، خدمات، امکانات، محصولات و به طور کلی تمامی اطلاعات مربوط به یک کسب آورده می‌شود. این توضیحات یا محتواها روی بستر وب گذاشته می‌شوند تا در قلمرو موتورهای جستوجو دیده شود. تولید محتوای تبلیغاتی تنها به صورت محتوای متنی نیست و شامل محتوای تصویری، صوتی، اینفوگرافیک، کاتالوگی و وبیناری می‌شود که هرکدام از آن‌ها نیز زیر شاخه‌های مخصوص به خود را دارند.

تولید محتوای سئو شده

اصلی‌ترین و قدیمی‌ترین نوع تولید محتوا، تولید محتوا متنی است. می‌گوییم قدیمی‌ترین چون در گذشته برای تبلیغ یک شغل برگه‌هایی شبیه به اعلامیه نوشته می‌شد. امروزه نیز با پیشرفته شدن دنیا و دیجیتالی شدن مشاغل، بازاریابی با تولید محتوای سئو شده متنی در برگه‌ی اعلامیه دیگر بی معناست! بنابراین این اعلامیه‌ها به صورت اکترونیکی در آمده است. محتوای متنی شامل مقالات وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام، خبرنامه، ایمیل و پیامک می‌شود.

نکته‌ای که لازم است بدانید این است که نگارش و حتی لحن هر محتوا با توجه به بستر اصلی نوشته می‌شود. برخی از این تنوع نگارشی شامل متن صمیمی برای شبکه اجتماعی، معرفی محصول، متن جذاب تبلیغی، متن تخصصی و علمی و… می‌شود.

تولید محتوا انگلیسی و ورود به عرصه تبلیغات بین المللی

ما اینجا هستیم تا برای ورود شما به عرصه تبلیغات بین المللی هم راهگشا باشیم. طراحی سایت انگلیسی، تولید محتوا انگلیسی، سئو سایت های انگلیسی و به صورت کلی دیجیتال مارکتینگ با زبان انگلیسی زیر نظر مترجمان خبره خدمتی است که ما می توانیم به بهترین شکل ممکن به شما ارائه کنیم.

تولید محتوای انگلیسی تخصص ماست.

تولید محتوا انگلیسی

تولید محتوای تصویری با تیم طراحی گرافیک خلاق

طبق تحقیقاتی که در رابطه با تاثیر بازاریابی‌های تصویری صورت گرفته است، محتوا تصویری 70 درصد تاثیر گذاری بیشتری روی مشتری خواهد داشت. اگر کمی دقت کنید محتواهای تصویری را بارها در اطراف خود دیده‌اید. تبلیغات تلویزیونی، عکس‌های تبلیغی روی بیلبوردها همگی نوعی محتوای تصویری هستند.

محتوا تصویری در یک دسته بندی کلی شامل محتواهای عکسی، ویدوئی، اینفوگرافیک، پوستر و کاتالوگی و حتی وبینارهای آموزشی می‌شود. محتوای تصویری برای عکس گذاری وب‌سایت و فضای مجازی کاربرد زیادی دارد.

تولید محتوای صوتی با صدا پیشگان کار درست

تولید محتوا صوتی نیز یکی دیگر از انواع بازاریابی‌های قدیمی است که مخاطبان مخصوص به خود را دارد. تولید معمولا فایل‌های صوتی و یا پادکست‌های آموزشی، علمی، خبری، اطلاع عمومی و حتی سرگرمی نظیر داستان از طریق محتوا صوتی ایجاد می‌شود. موضوع جالب این است که در گذشته‌های دور نیز فروشنده‌های دوره گرد مثل ضایعاتی‌ها  به نوعی با صدای خود تولید محتوا صوتی داشتند!

تاثیر تولید محتوای اصولی در برند شدن شما

تاثیر تولید محتوا در موفقیت شغلی شما همانند یک غذای تقویتی و بسیار مفید عمل خواهد کرد. لازم است بدانید در ابتدای کار، یک سایت درست همانند کودکی است که برای رشد کردن نیاز به غذای مقوی دارد. در واقع یک سایت هم برای رشد و ارتقاء نیاز به تولید محتوا دارد. تولید محتوا علاوه بر این که توضیحی در رابطه با خدمات شماست، سبب می‌شود تا با مشتری ارتباط دوستانه‌ای برقرار کنید. در اصول بازاریابی دائما به ارتباط با مشتری و تاثیر آن در موفقیت اشاره شده است.

بگذارید باز هم یک مثال ساده بزنیم، خود شما به عنوان یک مشتری از فروشگاهی خرید می‌کنید که مسئول آن به نیاز شما پاسخ می‌دهد و سعی دارد تا شما را راهنمایی کند. یا از فروشگاهی خرید کنید که جواب سوالات شما را نمی‌دهند و حتی قیمت و کاربرد محصول را نیز نمی‌دانید؟

در فروشگاه‌های اینترنتی نیز مسئله به همین منوال است. شما به عنوان مشتری از وبسایتی خرید می‌کنید که درباره یک محصول توضیحات کامل داده است یا برعکس؟

تاثیر تولید محتوای خوب در بازارهای دیجیتالی عبارتند از:

 • برندسازی شدن محصول و به دنبال آن فروش بیشتر
 • دیده شدن سایت توسط محتواگذاری و فعالیت روزانه
 • قوی سازی سئو و در نتیجه کمک به ارتقاء رتبه سایت
 • معرفی و آموزش کسب و کار از طریق تولید و محتوا
 • محتوای جدید و خلاقانه خود مرجعی برای آن کسب
 • نوعی بازاریابی و تبلیغات موثر برای بیزینس
 • برقراری ارتباط با مشتریان جهت وفادارسازی
 • کسب اعتبار و قدرتمند شدن سایت و موفقیت

یک محتوای تاثیر گذار باید یکسری ویژگی‌های خاصی داشته باشد. در مقابل چنانچه محتوایی کپی باشد و یا اصلا هیچ جذابیت و کاربردی برای مشتری نداشته باشد مانند باتلاقی کسب و کار شما را می‌بلعد!

اگر به علم محتوا نویسی آگاه نباشید و اشتباهی از شما سر بزند، موتور جستوجو گوگل سایت شما را جریمه خواهد کرد. از طرفی دیگر از نظر حقوقی نیز سایتی که محتوا را از روی آن کپی کرده‌اید حق شکایت خواهد داشت. بهتر آن است که به شرکت‌های مربوط به این حوزه سفارش تولید محتوا دهید تا از غرق شدن سایت خود جلوگیری کنید.

چرا تولید محتوای سئو شده یونیک در شرکت دال نت

تولید محتوای حرفه‌ای یک تخصص است که قواعد و مقررات مخصوصی به خود را دارد. بخش تولید محتوا شرکت دیجیتال مارکتینگ دال نت متشکل از نویسنده‌های متخصص و تحصیل کرده و دوره دیده است. تمامی نویسنده‌های شرکت ما به اصول سئو و اصول نگارشی تسلط کامل دارند و سعی دارند تا محتواهای جذاب و یونیکی تولید کنند. تیم دال نت برای سفارش تولید محتوا به مشتری تضمین می‌دهد که محتوا نظر گوگل و همچنین کاربر را کاملا جلب خواهد کرد.

اینجا کیفیت و قیمت هر دو رقابتیه

محتواهای تولید شده در شرکت دال نت نه تنها بازنویسی، ترجمه متن و تبدیل فایل صوتی به متنی نیستند، بلکه یک محتوای کاملا یونیک هستند که خود به عنوان یک متن مرجع محسوب می‌شوند. نویسنده‌های مجموعه ما در تلاش هستند تا محتوایی کاربردی، جذاب و کاربر پسند، خلاقانه و نوین را تولید کنند. در واقع هدف مجموعه دال نت رضایت مشتری است و موفقیت مشتری، موفقیت شرکت ما می‌باشد. در نمونه‌های سفارش تولید محتوا دال نت که خود مهر تاییدی بر عملکرد ماست خواهید دید که اساس کار ما برعکس دیگر شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ کیفیت در کار است و نه کمیت.

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این شرکت معتبر استفاده از نویسنده متخصص با موضوع سفارش تولید محتوا است. این بدین معناست که مدیریت دال نت تمام سعی خود را می‌کند تا نویسنده‌ای را انتخاب کند که بر موضوع محتوا تخصص نسبی داشته باشد. برای مثال پروژه‌های مربوط به زنان و بارداری به نویسنده‌ای واگذار می‌شود که در رشته مامایی تحصیل کرده است.

لازم است بدانید محتوای تولید شده زیر نظر متخصص مربوطه در مرحله‌ی بعدی توسط ویراستار مجموعه بررسی می‌شود. این کار سبب می‌شود تا محتوای ارسالی برای مشتری با بدون هیچ مشکلی باشد.

شرکت ما مفتخر است که با شرکت‌های بزرگ و به نامی نظیر آژانس گردشگری ماهان و … همکاری می‌کند. جهت سفارش تولید محتوا مد نظر خود اعم از متنی یا تصویری می‌توانید نمونه‌ کارهای شرکت دیجیتال مارکتینگ دال نت را مشاهده کنید.

آموزش تولید محتوا با ساده ترین زبان ممکن و به صورت کاملا کاربردی هم در دال نت انجام می شود. برای آشنایی با مقدمات می توانید مطلب آموزش تولید محتوا برای سایت را که در بلاگ همین سایت به قلم مدرس تولید محتوا مهندس فهیمه صیاد نگارش شده مطالعه کنید.

ثبت سفارش و تماس

با تشکر. ثبت درخواست شما موفقیت آمیز بود.
فرآیند ثبت سفارش شما با خطا مواجه شد.

نام و نام خانوادگی

ایمیل

شماره همراه