شرایط ویژه استخدام کارشناس تولید محتوا غیرحضوری در دال نت

تیم تولید محتوای دال نت وب آماده همکاری با نویسندگان پویا و فعال است.

اگر به نویسندگی و بازی با کلمات علاقه دارید یا به دنبال کسب درآمد در هر جا و مکانی هستید، به شما تبریک می گوییم و مقتدرانه در کنار شما خواهیم ماند.

به نظر شما بزرگ ترین مشکلی که امروزه اغلب کسب و کارهای آنلاین با آن رو به رو هستند و نمی توانند آن جور که باید کسب درآمد کنند چیست؟ چرا به ندرت می توان سایت هایی را دید که نامشان گل انداخته و بر سر زبان همه می افتد؟ راز موفقیت وب سایت های نام آشنا چیست؟

صاحبان سایت هایی که طعم حضور در صفحه 1 گوگل را چشیده اند در حال حاضر پی برده اند که راز بزرگ موفقیت آن ها در کسب و کار خود توجه به تبلیغات دیجیتال و از همه مهم تر در گرو  حضور در رتبه های برتر گوگل با فنون سئو است.

ما به عنوان یک دیجیتال مارکتینگ بر این امر واقف هستیم که مسیر موفقیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ کاملا وابسته به پدال گاز تولید محتوای اصولی و مستمر است.

حال چرا خود صاحبان کسب و کار، کار تولید محتوا را انجام نمی دهند؟

مشکل کار این است که:

  • یک سر دارند و هزار و یک سودا
  • نه هنر و نه قلمی برای خلق محتوا
  • از همه مهمتر : سئو نیازمند تخصص است و از این معقوله سر در نمی آورند پس باید کار را به کاردان بسپارند.

این جاست که ما در آژانس دال نت وب به عنوان یک شرکت توسعه دهنده خدمات وب وارد عمل شده و کار تولید محتوای سایت ها را با نهایت دقت و کیفیت انجام می دهیم.

ارجاع حجم بالایی از پروژه های محتواسازی برای سایت و دیگر رسانه های اجتماعی ما را بر این امر وا می دارد تا در دال نت وب به صورت مداوم به دنبال دعوت از کارشناسان تولید محتوا و سئو برای همکاری در جهت تکمیل و در نهایت گسترده تر کردن تیم خود باشیم.

 هدف ما جذب افرادی است که توان رویاپردازی و بازی با کلمات در عرصه های مختلف جهت رفع نواقص محتوایی وب سایت ها و شبکه های مجازی را داشته باشند.

فرم استخدام کارشناس تولید محتوا

اگر شما یک تولیدکننده محتوا هستید یا بنا به هر دلایلی قصد ورود به این حیطه را دارید آماده فشردن دستان شما در دال نت وب هستیم.

در هر کجای سرزمین ایران زندگی می کنید با پر کردن فرم زیر جهت همکاری با ما در بخش کارشناس تولید محتوا به صورت دورکاری اعلام آمادگی کنید.

 

[formaloo address=”o7d2n” slug=”v6icMPWc” type=”script” show_title=”yes” show_descr=”yes” show_logo=”yes”]