آیا با انواع افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی آشنایی دارید؟ رتبه کلمات کلیدی سایت خود را چگونه متوجه شوید؟ اکثر ابزارهای ایرانی که جهت یافتن رتبه کلمات کلیدی وجود دارند، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و کارایی بالایی ندارند. آیا به دنبال یک ابزار مطمئن جهت نظارت روی کلمات کلیدی سایت خود هستید؟

اکثر مدیران سایت‌ها به دنبال یک افزونه جهت پیدا کردن رتبه مطالب و کلمات کلیدی خود می‌گردند. چند ابزار واقعی و معتبر جهت بررسی رتبه کلمه کلیدی در گوگل وجود دارد که در این مقاله از دال نت وب به توضیح آن‌ها می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

تحلیل عبارات کلیدی

رتبه کلمه یا عبارت کلیدی در واقع براساس جستجوی کاربران در گوگل تعیین می‌شود. به این ترتیب که براساس همین جستجو در موتورهای جستجو صفحات بهینه شده و برهمین اساس عبارات مناسب نشان داده می‌شود. ابزارهای تحلیل کلمات کلیدی در اسرع وقت و کوتاه‌ترین زمان ممکن با پیدا کردن کلمات کلیدی فرآیند بررسی و تحقیق را کاهش می‌دهند.

رتبه کلمه کلیدی

رتبه کلمه کلیدی

افزونه‌های واقعی برای بررسی رتبه کلمه کلیدی

ابزارهای زیادی جهت بررسی رتبه کلمه کلیدی در گوگل وجود دارند که اغلب توسط وب مستران در داخل یا خارج از ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل استقرار سرور این افزونه‌ها و سایت‌ها در کشورهای اروپایی یا آمریکایی ممکن است رتبه‌بندی سایت شما و کلمات کلیدی را متفاوت‌تر نسبت به ایران نشان دهند.‌ در ادامه با ما همراه باشید تا با چند افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی آشنا شوید:

افزونه Rankie

این افزونه  دارای ویژگی‌های بسیار زیادی نظیر پیگیری رتبه‌بندی در گوگل است. این پلاگین خیلی سریع و راحت با جستجوی کلمات کلیدی در گوگل آمار و رتبه جدید آن عبارت یا کلمه‌های کلیدی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. همچنین ایجاد گزارش‌های دقیق به صورت سالانه، ماهانه، هفتگی و حتی روزانه با استفاده از این افزونه امکان‌پذیر است. با کمک Rankie به راحتی می‌توانید تغییرات رتبه کلمه کلیدی را متوجه شده و در جهت بهبود آن اقدام کنید.‌

با استفاده از این ابزار علاوه بر رتبه‌بندی کلمات کلیدی می‌توانید لیست کلمات کلیدی مهم و ارزشمند برای سایت خود را داشته باشید. این افزونه از تمام زبان‌های دنیا پشتیبانی می‌کند و امکان ردیابی خودکار کلمات کلیدی و اضافه کردن آن‌ها به داشبورد وردپرس را دارد. افزونه رنکی تغییرات رتبه کلمات کلیدی را به صورت روزانه و در قالب ایمیل برای کاربر ارسال می‌کند. فیلتر کردن کلمه کلیدی با ایجاد گراف برای ردیابی کلمه کلیدی در این افزونه امکان‌پذیر است.

حتی هنگام استفاده از این ابزار می‌توانید از پروکسی‌های مختلف استفاده کنید. عملکرد این افزونه به راحتی توسط جستجوگر رتبه‌بندی ذخیره می‌شود. این ابزار برای هر وب سایتی لازم است و با این افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی می‌توان اقدام کرد.

افزونه Rankie

افزونه Rankie

ابزار KWRank

این افزونه ایرانی است و نسخه اولیه آن به مدت یک هفته رایگان است. از این ابزار جهت رتبه‌بندی کلمات کلیدی سایت استفاده می‌شود و کاربرد وسیعی در ایران دارد.‌

افزونه کروم Nightwatch

 ابن افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و در طول روز می‌توان رتبه بین ۱۰ تا ۲۰ کلمه کلیدی را در گوگل بررسی کرد. افزونه کروم Nightwatch حجم بسیار کمی دارد و باعث بروز مشکل و یا کاهش سرعت سایت نمی‌شود. اکثر کاربران نسبت به این افزونه نظر مثبت داشته‌اند و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

ابزار keywordrank

این افزونه فارسی و غیر رایگان است که به بررسی دقیق کلمات کلیدی در گوگل می‌پردازد و قابلیت‌های بسیار زیادی دارد. یکی از قابلیت‌های مهم این افزونه بررسی ۵ کلمه کلیدی به صورت ماهیانه در پلن پایه است. به این ترتیب می‌توانید در پلن‌های بالاتر به صورت مداوم از جایگاه سایت و رتبه‌بندی کلمات کلیدی مطلع شوید.

ابزار keywordrank

ابزار keywordrank

ابزار rotbekalame

ابزار rotbekalame فارسی و غیر رایگان است و بهترین گزینه جهت مانتورینگ کلمات کلیدی محسوب می‌شود. استفاده از خدمات این سایت به مدت ۷ روز رایگان است و پس از آن می‌بایست با پرداخت هزینه از خدمات آن استفاده کرد. از مزایای این ابزار می‌توان به بررسی رتبه الکسا، بررسی کلمه‌های کلیدی به صورت دقیق و نمایش رتبه کلمات کلیدی به صورت نموداری اشاره کرد.‌ همچنین با استفاده از این ابزار امکان بررسی میزان پیشرفت سایت با استفاده از الگوریتم MOZ وجود دارد.

ابزار سایت smallseotools

این ابزار تفاوت در نتیجه واقعی و نتیجه نشان داده شده دارد که این موضوع به دلیل تفاوت آی پی ها صورت می‌گیرد. با این وجود نتایج آن به صورت نسبی قابل قبول بوده و می‌توان از آن استفاده کرد. با استفاده از این افزونه می‌توان کلمات کلیدی سایت را به صورت گروهی در گوگل بررسی کرده و رتبه آن‌ها را مشاهده کرد. به این صورت که می‌توانید در فیلد مربوطه این ابزار کلمات کلیدی را وارد کرده و به صورت جداگانه رتبه هر یک از آن‌ها را بررسی کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های این سایت محبوب به این ترتیب است که با دادن آدرس سایت، ابزار smallseotools کلمات کلیدی سایت را بررسی کرده و به آن‌ها رتبه می‌دهد. از این افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی می‌توان استفاده کرد.‌

ابزار سایت smallseotools

ابزار سایت smallseotools

ابزار سایت serprobot

این افزونه رایگان است و به بررسی رتبه سایت با توجه به رتبه کلمات کلیدی می‌پردازد. رتبه‌های اعلام شده در این سایت اعتبار بالایی داشته و دقت زیادی دارد. مانتورینگ کلمات کلیدی در این سایت با دقت انجام می‌شود و می‌توان کلمات کلیدی را به صورت گروهی در آن بررسی کرد.

نرم افزار RANK TRACKER

استفاده از نرم افزار RANK TRACKER یکی دیگر از ابزارها جهت بررسی و رتبه‌بندی کلمات کلیدی است که دقت بسیار زیادی در این زمینه دارد. در این نرم افزار به راحتی می‌توانید کلمات کلیدی را به صورت لیستی وارد کنید که رتبه هر کدام را به صورت جداگانه مشخص می‌کند. همچنین قابلیت انتخاب منطقه جغرافیایی و انتخاب زبان فارسی در این ابزار وجود دارد و جز معدود نرم‌افزارهایی است که این امکان را دارند.

نتیجه گیری درباره افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی

در این مقاله از شرکت دیجیتال مارکتینگ دال نت( ارائه دهنده خدمات تولید محتوا انگلیسی، تولید محتوای سئو شده) با افزونه برای گرفتن رتبه کلمه کلیدی و مهم‌ترین انواع آن آشنا شدید. همانطور که می‌دانید رتبه‌بندی و مانتورینگ جایگاه کلمات کلیدی باعث متوجه شدن تغییرات آن می‌شود‌. یکی از ابزارهای مهم جهت تجزیه و تحلیل سایت و بررسی روند آن رتبه‌بندی کلمات کلیدی است. با استفاده از این کلمات می‌توان سئو سایت را افزایش داده و مشتریان بیشتری جذب کرد. همچنین در پیج اینستاگرام شرکت کلی مطالب مفید و جذاب درباره تولید محتوا، سئو و طراحی سایت قرار داده ایم.

ثبت سفارش و تماس

ثبت سفارش و تماس