Instagram Threads یک برنامه شبکه اجتماعی بوده که توسط اینستاگرام توسعه یافته است و به عنوان رقیبی برای توییتر عمل می کند و ساختاری مشابه برای به اشتراک گذاری متون کوتاه و تعامل با دیگران ارائه می دهد. Threads با بیش از 400 میلیون کاربر فعال، پتانسیل تبدیل شدن به یک رقیب جدی برای توییتر را دارد. در این مطلب از دال نت وب به پاسخ سوال تردز چیست می پردازیم.

چرا موضوعات تردز مهم است و چرا باید از آن استفاده کنید

در عصر رسانه های اجتماعی، هیچ چیز ساده تر از تایپ یک متن کوتاه نیست. توییتر به دلیل سادگی در به اشتراک گذاری اخبار و داستان ها در جذب رسانه ها، روزنامه نگاران، سیاستمداران و افراد با نفوذ موفق بوده است. با این حال، توییتر برای رسیدن به همان شماره های کاربری فیس بوک یا اینستاگرام تلاش کرده و با انتشار موضوعات اینستاگرام قصد دارد از پایگاه کاربری موجود بیش از یک میلیارد خود برای ایجاد یک رقیب جدی برای توییتر استفاده کند.

 در ادامه با همراه  باشید تا در ادامه مطلب از دال نت وب فعال در حوزه تولید محتوای سایت مشهد شما را با اپلیکشین جدید تردز آشنا کنیم.

نحوه ثبت نام در تاپیک های تردز

اگر از قبل یک حساب اینستاگرام دارید، نیازی به ایجاد یک حساب جداگانه برای Threads ندارید. از آنجایی که تردز یکی از زیرمجموعه های اینستاگرام است، می توانید با استفاده از حساب اینستاگرام موجود خود وارد آن شوید. این ادغام به شما امکان می دهد به حساب هایی که در اینستاگرام دنبال می کنید دسترسی داشته باشید. در واقع نیازی به دنبال کردن جداگانه دوستان خود در Threads ندارید.

برای ثبت نام در تردز به سادگی برنامه را باز کنید و روی اطلاعات حساب اینستاگرام که در پایین صفحه نمایش داده می شود کلیک نماییا و با استفاده از حساب اینستاگرام خود وارد Threads شوید.

توجه: اگر می خواهید یک حساب کاربری جدید به طور خاص برای Threads ایجاد کنید، در نظر داشته باشید که یک اکانت اینستاگرام جدید نیز برای شما ایجاد خواهد شد.

تردز اینستاگرام

تردز اینستاگرام

دنبال کردن افراد در موضوعات در تردز

Threads به شما این امکان را می دهد که فالوورهای مشابه اکانت اینستاگرام خود داشته باشید. هنگامی که برای اولین بار تردز را باز می کنید، از شما خواسته می شود انتخاب کنید که آیا می خواهید افرادی را که در اینستاگرام دنبال می کنید در Threads نیز دنبال نمایید. شما این امکان را دارید که به صورت جداگانه حساب های خاصی را دنبال یا از دکمه “دنبال کردن همه” برای فالو کردن تمام فالوورهای اینستاگرام خود در Threads استفاده کنید.

تنظیمات حریم خصوصی: حساب عمومی یا خصوصی

در ادامه مطلب تردز چیست به این موضوع می پردازیم که تنظیمات حریم خصوصی در Threads کنترلی را بر افرادی که می توانند پست های شما را مشاهده کنند، فراهم می کند. در طول فرآیند ثبت‌نام، می‌توانید انتخاب کنید که حساب Threads شما عمومی یا خصوصی باشد. اگر یک حساب عمومی را انتخاب کنید، هر کسی می تواند پست های شما را مشاهده کند. با این حال، اگر یک حساب خصوصی انتخاب کنید، فقط دنبال کنندگان مورد تایید شما می توانند پست های شما را ببینند. این تنظیمات را می توانست بعداً تغییر دهید.

ارسال در موضوعات

برای ایجاد یک پست جدید در Threads، روی نماد “ایجاد پست” در نوار ناوبری در پایین صفحه کلیک کنید. سپس می توانید پست خود را بنویسید و آن را منتشر نمایید. با این حال، به خاطر داشته باشید که مانند توییتر، Threads برای هر پست محدودیت کاراکتری دارد. پست های شما حداکثر باید 500 کاراکتر باشند.

آپلود عکس در موضوعات

Threads به شما امکان می دهد عکس ها را در پست های خود قرار دهید. می توانید حداکثر 10 عکس را به یک پست اضافه کنید. این فرصتی را برای به اشتراک گذاشتن محتوای بصری بدون هیچ متن همراهی فراهم می کند.

چگونگی کار با تردز

چگونگی کار با تردز

دانلود Threads اینستاگرام برای اندروید

اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید، می‌توانید از طریق گوگل پلی Instagram Threads را دانلود کنید. Threads برای هر دو دستگاه iOS و Android در دسترس است. برای نصب تردز در آیفون می‌توانید از طریق آپ استور آن را دانلود نمایید. ادغام Threads با اینستاگرام امکان دسترسی یکپارچه به اتصالات اینستاگرام شما را فراهم می کند.

جمع بندی

Instagram Threads برنامه‌ای است که روشی ساده برای اشتراک‌گذاری متن‌های کوتاه و تعامل با دیگران، مشابه توییتر ارائه می‌دهد. تردز با ادغام خود در پلتفرم موجود اینستاگرام، این پتانسیل را دارد که پایگاه کاربران قابل توجهی را جذب کند و به رقیبی جدی برای توییتر تبدیل شود. با دنبال کردن مراحل ذکر شده در این راهنما، می توانید به راحتی در Threads ثبت نام کنید، ارتباطات اینستاگرام خود را دنبال و شروع به اشتراک گذاشتن افکار و تجربیات خود با دیگران نمایید. همین امروز Threads را دانلود و امکانات این برنامه شبکه اجتماعی هیجان انگیز را بررسی کنید. در این مطلب به سوال مهم تردز چیست پرداختیم.

 امیدواریم این مطلب از دال نت وب فعال در زمینه سئو سایت در مشهد برایتان مفید بوده باشد. همچنین در پیج اینستاگرام شرکت کلی مطالب مفید و جذاب درباره تولید محتوا، سئو و طراحی سایت قرار داده ایم.

ثبت سفارش و تماس

ثبت سفارش و تماس